RedBox Coffee
Franchising Talep Et
Paylaş

Franchising

FRANCHISE HİZMETLERİMİZ

LOKASYON BELİRLEME
Alternatif lokasyonlar içinde en karlı ve en kazançlı olabilecek olan noktaları belirlemek ve bayi adayı ile paylaşıp noktaya yönlendirilir. Eğer nokta kazançsız görülüyorsa franchise ile görüşüp yeni lokasyon arayışına gidilir.

PERSONEL SEÇİMİ VE EĞİTİM DESTEĞİ
İşletmenin açılması aşamasında Redbox ailesi olarak mülakatları gerçekleştirerek güçlü bir ekip kurulmasına destek oluruz. Kurulan ekibin tüm üyeleri gerekli eğitime tabi tutularak profesyonel yetkinlikleri üst düzeylere çıkması sağlanır.
İşletmelere uzaktan erişimi sağlayan yönetim yazılımları entegre edilir bu sayede yatırımcı işletmesine ait tüm verileri istediği her an inceleyebilir.

REKLAM VE PAZARLAMA DESTEĞİ
Ülke çapında yürütülecek tanıtım faaliyetleri yerel bazda ve işletmeye uyarlanmış tasarlanmış özel tanıtımlarla desteklenmektedir.

LOJİSTİK DESTEĞİ
İşletmenin satışa ihtiyaç duyacağı tüm hammadde yarı mamül ve mamüller tam zamanında anlaşmalı firmamız tarafından tarafınıza teslim edilecektir.

DENETİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK SÜRECİ
Açık ve gizli denetimlerle kalitemizi güvence altında tutup müşteri devamlılığını ve sağlayıp hem prestij hem de hizmet standartının düşmesini engellemektir.

BİZE ULAŞIN

    Franchising Talebinde Bulunun

    Franchising Formu

      Call Now ButtonŞimdi Arayın